Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® GARDEN FLOOD Spike 20W 3000K
Vonkajšie LED svetlomety s kolíkom do zeme. |
Vlastnosti výrobku2m kábel so Schuko zástrčkou (typ F). |
Výhody výrobkuJednoduché pripojenie vďaka technológii plug and play. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1700 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 44 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hmotnosť | 610.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854585852