Endura Hybrid Bollard Venus 50cm 4W Dark Gray
Hybridné stĺpové svietidlá schopné využívať ako solárnu energiu, tak energiu z elektrickej siete. |
Vlastnosti výrobkuMaximálna pripojená záťaž na solárny panel = 24W. |
Výhody výrobkuSchopný využívať ako solárnu energiu, tak energiu z elektrickej siete. |
Oblasti použitiaZáhrady a ďalšie vonkajšie plochy. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 200 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥ 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,00 W |
| Nominálne napätie | 12 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 95 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hmotnosť | 1350.0 g |
| Záruka | 5 rokov |