ENDURA STYLE DECOR FILAMENT Table USB IP54
Dekoratívne batériové, stmievateľné stolné svietidlo s atraktívnym dizajnom s vláknom. |
Vlastnosti výrobkuNevyžaduje inštaláciu – pripravené na použitie. |
Výhody výrobkuVonkajšie svietidlo na batérie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 100 lm |
| Svetelný uhol | 280 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 1,20 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Výška | 242 mm |
| Hmotnosť | 390.0 g |
| Záruka | 10 let |