Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® STYLE LANTERN MODERN Modern 90cm 12W
Moderné lucerny so svetlovodom pre tlmené osvetlenie. |
Vlastnosti výrobkuVeľmi jasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuÚspora energie vďaka LED technológii. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP54). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 610 lm |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Výška | 900 mm |
| Hmotnosť | 3100.0 g |
| Záruka | 10 let |