ENDURA STYLE SOLAR DOUBLE 2 W 3000 K
ENDURA STYLE SOLAR DOUBLE 2 W 3000 K
Solárne svietidlo so snímačom pohybu a svetla. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuPožiadavka podľa osvetlenia a úspory energie vďaka čidlám pohybu a denného svetla. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 380 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 2,9 W |
| Nominálne napätie | 3,7 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 160 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 172 mm |
| Hmotnosť | 354.0 g |
| Záruka | 3 roky |