ENDURA® STYLE SOLAR DOUBLE CIRCLE 40cm Post Sensor Double Circle 6W Stainless Steel
ENDURA® STYLE SOLAR DOUBLE CIRCLE 40cm Post Sensor Double Circle 6W Stainless Steel
Vonkajšie svietidlá so solárnym napájaním a senzorom pohybu a denného svetla, dva kruhy. |
Vlastnosti výrobkuVonkajšie LED svietidlo so solárnym napájaním. |
Výhody výrobkuPožiadavka podľa osvetlenia a úspory energie vďaka čidlám pohybu a denného svetla. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 400 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 6,00 W |
| Nominálne napätie | 3,2 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Steel |
| Výška | 400 mm |
| Hmotnosť | 720.0 g |
| Záruka | 5 rokov |