Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Ceiling 400mm 24W 3000K
4099854003110
Essentials Ceiling 400mm 24W 3000K
Základné stropné svietidlá na základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuNástenné a stropné svietidlo. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia vďaka ľahučkému dizajnu. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1920 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 24,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnosť | 660.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854003110