Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Damp Proof 2x15W 1200mm 4000K
4058075762596
Essentials Damp Proof 2x15W 1200mm 4000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 1261 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hmotnosť | 1136.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075762596