Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Damp Proof 2x19W 1500mm 840
Základné Damp Proof svietidlá pre základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá odolné voči vlhkosti s LED trubicou pre prevádzku v sieťovom napätí. |
Výhody výrobkuSuitable pre použitie v dusty a damp outdoor locations s cieľom high IP rating. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3400 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 38,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 1561 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hmotnosť | 1354.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854428814