Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Damp Proof Integrated 1200mm 18W 4000K
Základné Damp Proof svietidlá s integrovaným LED modulom pre základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuSvietidlá odolné proti vlhkosti. |
Výhody výrobkuVhodné na použitie v prašných a vlhkých miestach vďaka vysokej hodnote IP. |
Oblasti použitiaSuterény, garáže, sklady. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 18,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1260 mm |
| Šírka | 53 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnosť | 300.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075762633