Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Damp Proof Integrated Extrusion 50W 1500mm 840
4099854287893
Essentials Damp Proof Integrated Extrusion 50W 1500mm 840
Technické parametre
| Svetelný tok | 6000 lm |
| Svetelný uhol | 140 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1540 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hmotnosť | 444.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854287893