Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ESSENTIALS DOWNLIGHTS 18W 220mm 840 White
Svietidlo LED Downlight s plastovým puzdrom. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP20. |
Výhody výrobkuJednoduchá inštalácia a použitie. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informáciePočas inštalácie, údržby a snímania krytu musí byť svietidlo odpojené od zdroja napájania. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1650 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 18,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 31 mm |
| Hmotnosť | 176.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854478659