Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Floodlights 10W 3000K
Základné svetlomety na základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuVonkajší svetlomet IP65. |
Výhody výrobkuKrytie IP65 je vhodné na vonkajšie použitie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 750 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 132 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnosť | 250.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075767911