Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Floodlights 30W 4000K
Základné svetlomety na základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuVonkajší svetlomet IP65. |
Výhody výrobkuKrytie IP65 je vhodné na vonkajšie použitie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Teplota farby | 4000 K |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 30,00 W |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 186 mm |
| Šírka | 128 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnosť | 510.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854429774