Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Floodlights Sensor 10W 3000K
Základné svetlomety so senzorom na základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuTyp krytia, hlavy svietidla a puzdro: IP65, Typ krytia, Senzor: až IP65. |
Výhody výrobkuKrytie IP65 je vhodné na vonkajšie použitie (pre typy senzorov 100W, 150W, 200W: IP44, ochrana proti striekajúcej vode). |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Teplota farby | 3000 K |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 132 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hmotnosť | 260.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854429859