Essentials Floodlights with EU Plug 10W 4000K
Essential Floodlight pre užívateľské účely napájacej siete EÚ pre priame pripojenie. |
Vlastnosti výrobkuVenkovní světlomet s krytom IP65 a sieťovou zástrčkou EU. |
Výhody výrobkuKrytí IP65 je vhodný pre vonkajšie použitie. |
Oblasti použitiaVenkovní. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musia vykonať kvalifikovanú osobu. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 900 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 10,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 132 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hmotnosť | 370.0 g |
| Záruka | 2 roky |