Essentials Panel 600x600mm 4000K
Základné panely na základné užívateľské účely. |
Vlastnosti výrobkuNástenné a stropné svietidlo. |
Výhody výrobkuRovnomerné rozloženie svetla. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3200 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 36,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 596 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnosť | 1410.0 g |
| Záruka | 2 roky |