Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Essentials Panel 60x60cm 40W CCT UGR19
4058075845190
Essentials Panel 60x60cm 40W CCT UGR19
Technické parametre
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000…6500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 40,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 595 mm |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hmotnosť | 1560.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075845190