Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLEX BENDABLE RGB + W 3M RGB 830 Remote Control
Ohýbateľný LED PÁSOK pre aplikáciu na zaoblené alebo rohové plochy. |
Vlastnosti výrobkuFlexibilný, samolepiaci RGBW/ teplý biely opasok. |
Výhody výrobkuMožnosť ohybu na účely aplikácie na zaoblené alebo rohové plochy. |
Oblasti použitiaDekoratívne osvetlenie. |
Bezpečnostné informácieSvetelný pásik nepripájajte k napájaniu, keď je navinutý na cievku. |
Technické parametre
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 6,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 3000 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hmotnosť | 150.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075848849
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Flex Strips Audio USB Colour Sensor 2M RGB Color Sensor USB
Na objednávku 5-7 dní
30,50 €
Flex Strips Audio with Remote Control 3M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
20,32 €
Flex Strips Audio with Remote Control 5M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
25,41 €
Flex Strips COB with Remote Control Tunable White 5M TW + RC
Na objednávku 5-7 dní
97,77 €