Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLEX INDOOR AUDIO USB COLOR SENSOR 2M RGB Color Sensor USB
Dekoratívne farebné LED pásky pre vnútorné použitie, samolepiace, USB pripojenie, s prijímačom zvuku a farebným senzorom. |
Vlastnosti výrobkuOvládanie farieb RGB. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaObytné priestory. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene.. |
Technické parametre
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,80 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnosť | 150.0 g |
| Záruka | 2 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 16
Flex Strips Audio USB Colour Sensor 2M RGB Color Sensor USB
Na objednávku 5-7 dní
30,50 €
Flex Strips Audio with Remote Control 3M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
20,32 €
Flex Strips Audio with Remote Control 5M RGB Remote Control
Na objednávku 5-7 dní
25,41 €
Flex Strips COB with Remote Control Tunable White 5M TW + RC
Na objednávku 5-7 dní
97,77 €