Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLEX SWEEP SENSOR 1.5M 830
Opasok Flex Strip s dotykovým senzorom vhodný pre montáž pod skrinky. |
Vlastnosti výrobkuFlexibilné, ohybné LED pásky. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaOsvetlenie pod skrinkami. |
Bezpečnostné informácieSvetelný pásik nepripájajte k napájaniu, keď je navinutý na cievku. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 310 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 5,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hmotnosť | 100.0 g |
| Záruka | 2 roky |