Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLEX TV MOOD LIGHT 3500K USB
Dekoratívne LED pásky s teplým bielym svetlom pre vnútorné použitie, samolepiace, s pripojením cez USB. |
Vlastnosti výrobkuFarba svetla: Brilantná biela. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaObývacie priestory (obývacie izby, jedálne, spálne atď.). |
Bezpečnostné informácieAk je poškodený vonkajší flexibilný kábel alebo kábel tohto svietidla, v rámci bezpečnosti môže jeho výmenu vykonať iba kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 200 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3500 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,80 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnosť | 70.0 g |
| Záruka | 2 roky |