FLOODLIGHT LUX SENSOR 20W 840 BLACK
Reflektorové svietidlo s mliečnym sklom a nastaviteľným senzorom. |
Vlastnosti výrobkuModerný design. |
Výhody výrobkuSpoľahlivý produkt s trojročnou zárukou a životnosťou 30 000 h. |
Oblasti použitiaZáhrady a ďalšie vonkajšie plochy. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Svetelný uhol | 105 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 124 mm |
| Šírka | 141 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hmotnosť | 247.0 g |
| Záruka | 3 roky |