Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLOODLIGHTS ENERGY EFFICIENCY 15W 840 Dark Grey
4058075843288
FLOODLIGHTS ENERGY EFFICIENCY 15W 840 Dark Grey
Svietidlá Floodlight so svetelným zdrojom energetickej triedy A. |
Vlastnosti výrobkuSvetelná účinnosť svetelného zdroja: až 210 lm/W. |
Výhody výrobkuVeľmi nízka spotreba energie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Svetelný uhol | 95 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 15,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 128 mm |
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hmotnosť | 373.0 g |
| Záruka | 3 roky |