Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLOODLIGHTS ENERGY EFFICIENCY 5W 840 Dark Grey
4058075843240
FLOODLIGHTS ENERGY EFFICIENCY 5W 840 Dark Grey
Technické parametre
| Svetelný tok | 870 lm |
| Svetelný uhol | 95 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 5,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 128 mm |
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hmotnosť | 370.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075843240