Basic T5 Short 13 W/640
Basic T5 Short 13 W/640
Basic T5 Short 13 W/640 je lineárna žiarivková trubica určená na osvetlenie kancelárií, chodieb a technických priestorov.
|
Vlastnosti výrobkuNominálny príkon zdroja je 13 W. Svetelný tok dosahuje 830 lm, takže žiarovka poskytuje dostatočné množstvo svetla pre bežné použitie. Teplota farby 4000 K K vytvára vhodnú svetelnú atmosféru v danom priestore. Index podania farieb CRI ≥60 zabezpečuje verné podanie farieb osvetlených predmetov. Deklarovaná životnosť zdroja je 10000 h hodín pri dodržaní odporúčaných podmienok. Stmievateľnosť: Áno. Farba svetla je označená ako Studená biela. Zdroj je zaradený do energetickej triedy G. Výhody výrobkuTrubicová žiarovka rovnomerne osvetlí väčšie plochy a je vhodná aj na dlhodobú prevádzku v kanceláriách či chodbách. Oblasti použitiaVhodná pre svietidlá v kanceláriách, školách, chodbách, skladoch a ďalších vnútorných priestoroch. Bezpečnostné informáciePri manipulácii so žiarovkou dbajte na to, aby bola vypnutá a úplne vychladnutá. Nevystavujte ju vlhkosti ani mechanickému poškodeniu a po skončení životnosti ju odovzdajte na recykláciu v zberných miestach. |
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 13 W |
| Nominálne napätie [V] | 95 V |
| Svetelný tok [lm] | 830 lm |
| Teplota farby [K] | 4000 K |
| Index podania farieb (CRI) | ≥60 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Životnosť [h] | 10000 h |
| Farba svetla | Studená biela |
| Energetická trieda | G |
| Dĺžka produktu [mm] | 531.10 mm |
| Šírka produktu [mm] | 16,0 mm |
| Výška produktu [mm] | 16,0 mm |
| Priemer produktu [mm] | 16,0 mm |
| Product weight [g] | 42.65 |
| Krajina pôvodu | CN |