Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Highbay Blade E27 60W 840 E27 Black
Highbay Blade svetelné zdroje s päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP20. |
Výhody výrobkuStropné svietidlo s nastaviteľnými svetelnými panelmi s E27. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 6500 lm |
| Svetelný uhol | 100 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 60 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Dĺžka | 338 mm |
| Šírka | 338 mm |
| Výška | 109 mm |
| Hmotnosť | 503.0 g |
| Záruka | 3 roky |