Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Highbay Ufo 130W 865 IP65 Black
Highbay svietidlá. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP65. |
Výhody výrobkuVysoký svetelný výkon vďaka vysoko výkonnej LED. |
Oblasti použitiaGaráže. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 15000 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | > 70 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 130,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 273 mm |
| Šírka | 273 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hmotnosť | 1400.0 g |
| Záruka | 3 roky |