HQL LED P 3600LM 29W 827 E27
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 29 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 80 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 3600 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Životnosť [h] | 60000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP65 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 172.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 76.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 76.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 76,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 380.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |