Košík
0
Vo vašom košíku nie sú žiadne ďalšie položky
Počet položiek: 0
0,00 €
Spolu (s DPH)
0,00 €
-
Svietidlá
-
Svetelné zdroje
-
LED pásy
-
SMART+
-
SMART+ svietidlá
-
Vnútorné svietidlá
- SMART+ stolné svietidlá
- SMART+ stropné svietidlá
- SMART+ zapustené a podhľadové svietidlá
- SMART+ mobilné svietidlá
- SMART+ náladové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- SMART+ svietidlá s kamerou
- SMART+ nástenné svietidlá
- SMART+ lištové systémy
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ dekoračné svietidlá
- SMART+ kúpeľňové svietidlá
- SMART+ LED panely
- Vonkajšie svietidlá
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
-
Vnútorné svietidlá
- SMART+svietidlá
-
SMART+ LED pásy
-
SMART+ WiFi
-
SMART+ Zigbee
-
SMART+ Matter
-
-
Fotovoltaika
-
Elektronické moduly
-
Odporúčané
- Kategórie
-
- Svietidlá
- Svetelné zdroje
- LED pásy
- SMART+
- SMART+ svietidlá
- Vnútorné svietidlá
- SMART+ stolné svietidlá
- SMART+ stropné svietidlá
- SMART+ zapustené a podhľadové svietidlá
- SMART+ mobilné svietidlá
- SMART+ náladové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- SMART+ svietidlá s kamerou
- SMART+ nástenné svietidlá
- SMART+ lištové systémy
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ dekoračné svietidlá
- SMART+ kúpeľňové svietidlá
- SMART+ LED panely
- Vonkajšie svietidlá
- SMART+ podlinkové svietidlá
- SMART+ stojanové svietidlá
- Vnútorné svietidlá
- SMART+svietidlá
- SMART+ LED pásy
- SMART+ WiFi
- SMART+ Zigbee
- SMART+ Matter
- SMART+ svietidlá
- Fotovoltaika
- Elektronické moduly
- Projektové produkty
- Svietidlá
- Komponenty
- Komponenty na svietidlá pre vysoké stropy
- Komponenty na reflektory
- Komponenty pre lineárne svietidlá
- Komponenty na svietidlá pre nízke stropy
- Komponenty pre lineárne systémy
- Komponenty na vonkajšie svietidlá
- Komponenty pre LED panely
- Komponenty pre nástenné a stropné svietidlá
- Komponenty pre zapustené svietidlá
- Komponenty pre podhľadové osvetlenie
- Komponenty pre prachotesné svietidlá
- Svetelné zdroje
- Svietidlá
- Odporúčané
- Dopredaj
- Svietidlá
Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Top 10 produktov
-
LED PAR16 P 6.9W 830 GU10
3,11 € -
LED STAR PAR16 4.3W 827 GU10
2,55 €
Indoor Garden KIT 450 WT Kit 450mm
LED rastové svietidlá s dvoma kultivačnými boxmi. |
Vlastnosti výrobkuPoužíva kombináciu bielych LED diód s plným spektrom a červených LED diód. |
Výhody výrobkuŠpeciálne vyvinuté LED spektrum podporuje fotosyntézu vo väčšine rastlín. |
Oblasti použitiaZáhradníctvo vo vnútorných priestoroch. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1350 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3550 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 189 mm |
| Šírka | 453 mm |
| Výška | 476 mm |
| Hmotnosť | 2200.0 g |
| Záruka | 2 roky |
Produkty v rovnakej kategórii: 3