Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
KIT LEDr GU10 8.3W CRI90 3000K DIM
Bodové svetlo pre zapustenú montáž, pätica GU10. |
Vlastnosti výrobkuSvetelný tok: až 575 lm. |
Výhody výrobkuPriama náhrada bežných 80W halogénových svietidiel. |
Oblasti použitiaChodby. |
Bezpečnostné informácieSkontrolujte vhodnosť stien a stropov. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 575 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 8,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 112 mm |
| Hmotnosť | 184.0 g |
| Záruka | 5 rokov |