LED CLASSIC B PCR 40 4.9 W/2700 K E14
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 4,9 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 40 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 470 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 200 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 96.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 37.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 37.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 37,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 14.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |