Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED CLASSIC P DIM P 2.8W 827 Frosted E14
4099854067662
LED CLASSIC P DIM P 2.8W 827 Frosted E14
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 2,8 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 25 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 250 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 320 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 78.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 45.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 45.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 45,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 13.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |
4099854067662