Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED CLICK White Square 200mm 16W
Nástenné a stropné LED svietidlo s nástenným spínačom na reguláciu segmentov osvetlenia. |
Vlastnosti výrobkuNástenné a stropné svietidlo. |
Výhody výrobkuŽiarivý panel, rovnomerne osvetlený teplým bielym svetom. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 750 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 16,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 198 mm |
| Šírka | 198 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hmotnosť | 700.0 g |
| Záruka | 5 rokov |