LED LINE R7S DIM 12W 827 Clear R7s
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 12 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 100 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 1521 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 360 ° |
| Životnosť [h] | 25000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 78.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 28,0 mm |
| Výška produktu [mm] | 28,0 mm |
| Priemer produktu [mm] | 28,0 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 52.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 4 roky |