Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED LINE R7s P 7.3W 827 Clear R7s
4099854049682
LED LINE R7s P 7.3W 827 Clear R7s
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 7,3 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 60 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 806 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 330 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 78.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 28.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 28.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 28,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 35.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 4 roky |
4099854049682