Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED OFFICE LINE 0.6M 25W 4000K
Stropné svietidlo v tenkom a modernom prevedení. |
Vlastnosti výrobkuEkvivalent k tradičným svietidlám T8. |
Výhody výrobkuFlexibilné možnosti montáže. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2500 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 25,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 615 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnosť | 800.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075271463