Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED OFFICE LINE DIM DIM 0.6M 25W 4000K
Stmievateľné svietidlo na upevnenie alebo zavesenie na strop. |
Vlastnosti výrobkuEkvivalent k tradičným svietidlám T8. |
Výhody výrobkuÚspora energie vďaka trojstupňovému stmievaniu. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Svetelný uhol | 105 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 25,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 595 mm |
| Šírka | 134 mm |
| Výška | 46 mm |
| Hmotnosť | 799.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075271500