LED PIN G9 P 2.6W 827 Clear G9
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 2,6 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 30 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 320 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 43.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 14.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 14.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 14,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 5.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 4 roky |