Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED R50 S 4.8W 927 E14
4099854059179
LED R50 S 4.8W 927 E14
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 4,8 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 60 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 345 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Životnosť [h] | 25000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | G |
| Dĺžka produktu [mm] | 85.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 50.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 50.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 50,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 50.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |
4099854059179