LED Retrofit CLASSIC BW 2.5W 827 Clear E14
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 2,5 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 25 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 250 lm |
| Teplota farby [K] | 2700 K |
| Index podania farieb (CRI) | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 100.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 35.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 35.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 35,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 15.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |