LED SPECIAL T26 2.8W 865 Clear E14
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 2,8 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 25 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 250 lm |
| Teplota farby [K] | 6500 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Priehľadná |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Životnosť [h] | 15000 h |
| Materiál | Bezolovnaté sklo |
| Farba svetla | Studené denné svetlo |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | F |
| Dĺžka produktu [mm] | 65.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 26.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 26.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 26,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 8.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |