Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 120mm 8W 6500K
4058075573192
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 120mm 8W 6500K
Technické parametre
| Svetelný tok | 550 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 8,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 32 mm |
| Hmotnosť | 99.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075573192