Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 225mm 22W 6500K
4058075573215
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 225mm 22W 6500K
Tenké zapustené svietidlo s integrovaným driverom. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaný driver. |
Výhody výrobkuVeľmi tenká konštrukcia. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 22,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnosť | 254.0 g |
| Záruka | 3 roky |