Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 85mm 4.5W 4000K
4058075573116
LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 85mm 4.5W 4000K
Tenké zapustené svietidlo s integrovaným driverom. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaný driver. |
Výhody výrobkuVeľmi tenká konštrukcia. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 240 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 32 mm |
| Hmotnosť | 60.0 g |
| Záruka | 3 roky |