Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT BLACK 6 X 3.4W 927 DIM
Stropné svietidlá s nastaviteľnými, stmievateľnými reflektormi GU10. |
Vlastnosti výrobkuTento rad svietidiel je k dispozícii v piatich prevedeniach, a to až so 6 hlavami. |
Výhody výrobkuNadčasový design. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 20,40 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 1198 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 176 mm |
| Hmotnosť | 1310.0 g |
| Záruka | 5 rokov |