Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT BRUSHED SILVER GU10 3 x 2.6W 2700K
Stropné svietidlá s nastaviteľnými reflektormi s GU10. |
Vlastnosti výrobkuTento rad svietidiel je k dispozícii v piatich prevedeniach, a to až so 6 hlavami. |
Výhody výrobkuÚspora energie až 90% v porovnaní s bodovým svetlom halogénových žiaroviek. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 690 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 7,80 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 486 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnosť | 625.0 g |
| Záruka | 5 rokov |