Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT BRUSHED SILVER GU10 6 x 2.6W 2700K
4058075540606
LED SPOT BRUSHED SILVER GU10 6 x 2.6W 2700K
Technické parametre
| Svetelný tok | 1380 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 15,60 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 1198 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 188 mm |
| Hmotnosť | 1300.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075540606