Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT IP44 3 x 7W IP44 Click-CCT
Svietidlá s možnosťou zmeny teploty chromatickosti pomocou nástenného vypínača. |
Vlastnosti výrobkuNastaviteľné hlavy. |
Výhody výrobkuSmerovanie svetla individuálne nastaviteľné. |
Oblasti použitiaVhodné pre montáž na strop a na stenu. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 1000 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 3000 K / 4000 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 20,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 350 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnosť | 1180.0 g |
| Záruka | 5 rokov |