Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT OCTAGON WHITE 4x3.4W 927 DIM
4058075833272
LED SPOT OCTAGON WHITE 4x3.4W 927 DIM
Technické parametre
| Svetelný tok | 920 lm |
| Svetelný uhol | 36 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | 90 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 13,60 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnosť | 1050.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075833272